Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.05.2015, 19:41
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić
Odpowiedz cytując