Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11710
Stary 19.05.2015, 18:24
jonaf napisał(a):Wyświetl post
Elefantowi nie chodziło o brak atmosfery na stadionie, a brak atmosfery wokół klubu. przynajmniej ja to tak zrozumiałem.
Dobrze zrozumiałeś. Wokół klubu, ale także i wśród kibiców.
Sama atmosfera na meczach jest jaka zawsze - raz lepsza raz gorsza.

Cytat:
To może kup sobie karnet na Legię?
Mam bogatą kolekcje karnetów i biletów z wielu lat.
Bardziej od Legii cenię na przykład te z PE i z Sosnowca.
I tamte odrywane przez panie kasjerki z papierowej rolki.

Ostatni akapit tamtego postu to taka gorzka ironia była, coś jak flaga Jesteśmy siłą... przed pustawą trybuną.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 19.05.2015 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując