jonaf napisał(a):

|
Elefantowi nie chodziło o brak atmosfery na stadionie, a brak atmosfery wokół klubu. przynajmniej ja to tak zrozumiałem.
|
Dobrze zrozumiałeś. Wokół klubu, ale także i wśród kibiców.
Sama atmosfera na meczach jest jaka zawsze - raz lepsza raz gorsza.
Cytat:
|
To może kup sobie karnet na Legię?
|
Mam bogatą kolekcje karnetów i biletów z wielu lat.
Bardziej od Legii cenię na przykład te z PE i z Sosnowca.
I tamte odrywane przez panie kasjerki z papierowej rolki.
Ostatni akapit tamtego postu to taka gorzka ironia była, coś jak flaga Jesteśmy siłą... przed pustawą trybuną.
