Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 19.05.2015, 17:31
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na godziny rozgrywania spotkań w tej kolejce, dochodzę do wniosku, że lepszym z punktu marketingowego dla NC+ jest mecz Wisły od Lecha. Daje to do myślenia, że telewizja woli Wisłę pokazać w lepszym czasie antenowym niż lidera tabeli.
Pieprzenie jesteśmy w niszowym nsporcie....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując