Blaszczu16 napisał(a):

|
Patrząc na godziny rozgrywania spotkań w tej kolejce, dochodzę do wniosku, że lepszym z punktu marketingowego dla NC+ jest mecz Wisły od Lecha. Daje to do myślenia, że telewizja woli Wisłę pokazać w lepszym czasie antenowym niż lidera tabeli.
|
Pieprzenie jesteśmy w niszowym nsporcie....