Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 19.05.2015, 17:29
Zajebisty spot

https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

Wszyscy na mecz! Zachęcać rodzinę, przyjaciół, znajomych! Pomóżmy Wisełce wygrać TEN MECZ!
Odpowiedz cytując