Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11708
Stary 19.05.2015, 17:05
mazo napisał(a):Wyświetl post
Przebijam
Ja jutro wstaję o 5.00 aby jechać do Krakowa, mam 250km autobusy w jedną stronę 45zł i wracam do domu około 8.00 dnia następnego
150km do Krakowa, paliwo ~115zł, autostrada 40zł, bilety 2x40zł, parking, pucha, jedzenie itp., w sumie ponad 250 złociszy. Do pracy wstaję o 4 rano, wracam przed 16. Bilety zakupione jak zwykle dwa.
Odpowiedz cytując