Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1433
Stary 19.05.2015, 15:02
Olać te sondaże- znam takich którzy nie mówią Rzeczpospolita Polska tylko Rzeczpospolita Sondażowa.
Mamy 3 dni żeby ugryźć ten system, a na jesieni go obalić. Będzie mega trudno- w starciu w tvn gdzie będzie 3 (Olejnik,Pochanke,Komorowski) na 1 (Dudę) - licze na krakusa Rymanowskiego że pokaże cohones i przynajmniej nie pójdzie na "współpracę" z WSIokami. Mam też nadzieje że bezczelne i chamskie zachowania sztabu i samego Komorowskiego nie spowodują reelekcji bo wtedy będzie to znaczyło że Polski (Polaków) już nie ma.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując