Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 19.05.2015, 14:29
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na godziny rozgrywania spotkań w tej kolejce, dochodzę do wniosku, że lepszym z punktu marketingowego dla NC+ jest mecz Wisły od Lecha. Daje to do myślenia, że telewizja woli Wisłę pokazać w lepszym czasie antenowym niż lidera tabeli.
Nie zapędzaj się. O tej samej godzinie gra Legia. Nie mogli puścić i Lecha i Legii o tej samej godzinie.
Odpowiedz cytując