Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 19.05.2015, 14:21
Absurdalne stwierdzenie z tym kibicowaniem klubom z którymi mamy zgodę. Ok, można życzyć jednemu i drugiemu miejsca drugiego i trzeciego ale zawsze najważniejsza dla kibica Wisły powinna być Wisła. Stwierdzenie, że kto będzie wyżej to jeden ch... jest tak samo logiczne jak stwierdzenie że to fajnie że kolega wyruchał laskę która ja chciałem wyruchać. Jakiś totalny bezsens.
Odpowiedz cytując