|
Absurdalne stwierdzenie z tym kibicowaniem klubom z którymi mamy zgodę. Ok, można życzyć jednemu i drugiemu miejsca drugiego i trzeciego ale zawsze najważniejsza dla kibica Wisły powinna być Wisła. Stwierdzenie, że kto będzie wyżej to jeden ch... jest tak samo logiczne jak stwierdzenie że to fajnie że kolega wyruchał laskę która ja chciałem wyruchać. Jakiś totalny bezsens.
|