Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1431
Stary 19.05.2015, 13:28
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post

pamietam jak Gwiazdzisty toczył "boje" z fanami korwina , stałem z boku , przyglądałem się , nie angażowałem się bo miałem nadzieję że korwinowcy mogą mieć trochę racji , Gwiazdzisty szacunek, miałeś stuprocentową rację, korwin to kretyn na usługach reżimu od lat

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie...-pyszczka.html
Nie przesadzałbym z tym agentem, on po prostu ma swój świat. Pięć lat temu namawiał swoich wyborców do głosowanie w drugiej turze na JarKacza, czyim agentem był wtedy? Teraz też pośrednio namawia do głosowania na Dudę:
Cytat:
Bo PO i PiS to dwa gangi niewiele się od siebie różniące. Jedni rwą kasę w wielkich aferach - drudzy przysysają się do jakichś posad państwowych, do SKOK-ów czy czego tam jeszcze. (...) Obecnie afery w PO są tak wielkie, bo prezydent jest z tej samej opcji. Gdyby prezydent był z PiS-u, musieliby kraść mniej i dyskretniej.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując