kerim1906 napisał(a):

pamietam jak Gwiazdzisty toczył "boje" z fanami korwina , stałem z boku , przyglądałem się , nie angażowałem się bo miałem nadzieję że korwinowcy mogą mieć trochę racji , Gwiazdzisty szacunek, miałeś stuprocentową rację, korwin to kretyn na usługach reżimu od lat
http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie...-pyszczka.html
|
Nie przesadzałbym z tym agentem, on po prostu ma swój świat. Pięć lat temu namawiał swoich wyborców do głosowanie w drugiej turze na JarKacza, czyim agentem był wtedy? Teraz też pośrednio namawia do głosowania na Dudę:
Cytat:
|
Bo PO i PiS to dwa gangi niewiele się od siebie różniące. Jedni rwą kasę w wielkich aferach - drudzy przysysają się do jakichś posad państwowych, do SKOK-ów czy czego tam jeszcze. (...) Obecnie afery w PO są tak wielkie, bo prezydent jest z tej samej opcji. Gdyby prezydent był z PiS-u, musieliby kraść mniej i dyskretniej.
|