Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11707
Stary 19.05.2015, 10:35
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Kogoś chyba tutaj troszkę poniosło. Atmosfera nie żyje? Jak się chodzi na sektor rodzinny lub na sektory z wypudrowanymi, mięciutkimi krzesełkami to może i tak jest. Zresztą, o jakiej atmosferze my tam mówimy?

Jeśli chodzi o doping. Kolejny mecz z rzędu jesteśmy w stanie zapełnić 3 z 5 sektorów na C. Początkowo byłem rozczarowany obserwując frekwencję, ale do czasu. Dzięki temu, że jest nas mniej jest też mniej przypadkowych lansiarzy i pipek w rurkach. Idzie głośny, zgrany doping. Pełną parą. Nie ma figurantów, którzy rozpieprzają atmosferę stojąc i zamiast dopingować obserwują, bo na C taniej i można strzelić fotkę na FB. Nie mam nic przeciwko żeby całe C było pełne, ale pod warunkiem, że będą to ludzie takiego pokroju, jacy teraz chodzą. Atmosfera od 3 meczy jest super. Oby tak dalej!
Elefantowi nie chodziło o brak atmosfery na stadionie, a brak atmosfery wokół klubu. przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

A.D atmosfery na stadionie - Gniazdowy coraz lepiej, odnawiane sa stare przyśpiewki i to wwszytsko jak najbardziej na plus.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując