63.5 Kg napisał(a):

Skończyła się atmosfera.
Osiągnięto to ciężką pracą przez wiele lat.
Wielu się zasłużyło, od tych anonimowych użytkowników tego forum co to "woleją pięć tysięcy w czwartej lidze" przez wesołego Patryka serwującego kiełbaski po drugiej stronie Błoń aż po łysego Jacka i jego durne wypowiedzi na konferencjach.
Niestety płacimy cenę także za bojkot (nie oceniam bojkotu, stwierdzam fakt).
Dużo by jeszcze można pisać.
Także wiele działań zewnętrznych, spoza środowiska kibiców a i trzeba uczciwie przyznać, że i klub od wielu lat miał kibiców gdzieś z trudem nadążając za nawet podstawowymi potrzebami (żeby przypomnieć walkę o płatność kartami czy sprzedaż biletów prze internet).
Łatwo jest zburzyć, odbudować atmosferę i więzi znacznie trudniej.
Niektórym się wydawało, że można pisać i gadać byle co bo i tak będzie dobrze.
Klubowi się wydawało, że można nic nie robić bo ludzie i tak przyjdą.
Nie będzie dobrze i nie przyjdą.
Nic nie jest dane raz na zawsze.
Sam poziom sportowy to nie wszystko, wystarczy spojrzeć na bez szału frekwencje, choćby w Warszawie.
Ale nic to - przyjedzie Legia i znów odżyjemy.
A póki co zbliżamy się do upragnionego pułapu pięciu tysięcy co to ho, ho...
Tylko z czwartą ligą jakby kłopot
