Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 18.05.2015, 20:10
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
masz racje... wydaje Ci się

nigdy nie odniesiemy sukcesu, jeśli ludzie nie nauczą się że w jedności siła! to takie typowo polskie zachowanie, zazdrość i wykłócanie się kto jest lepszy, to samo dzieje sie na emigracji, Polak Polaka sprzeda bo nie chce konkurencji...

popatrzcie na takie głupie Dnipro, z kraju w ktorym trwa wojna, niedlugo przyjada do warszawki na final LE, czy to nie smutne? https://youtu.be/znUZj0klI8E
Trochę pokrętne tłumaczenie. To tak, jakbyś w II wojnie światowej kibicował najpierw USA, a w drugiej kolejności Polsce, bo USA mają większą szansę na pokonanie Niemiec. To chyba normalne, że kibice Wisły będą bardziej zadowoleni z sukcesu swoich piłkarzy niż którejkolwiek ze zgód.
Odpowiedz cytując