Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 18.05.2015, 19:56
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak mi się zdaje że mylisz sprawy kibicowskie od czysto piłkarskich

To chyba normalne że chcę żeby Wisła była jak najwyżej a potem nasze zgody.
masz racje... wydaje Ci się

nigdy nie odniesiemy sukcesu, jeśli ludzie nie nauczą się że w jedności siła! to takie typowo polskie zachowanie, zazdrość i wykłócanie się kto jest lepszy, to samo dzieje sie na emigracji, Polak Polaka sprzeda bo nie chce konkurencji...

popatrzcie na takie głupie Dnipro, z kraju w ktorym trwa wojna, niedlugo przyjada do warszawki na final LE, czy to nie smutne? https://youtu.be/znUZj0klI8E


Odpowiedz cytując