KOMINEK napisał(a):

Tak mi się zdaje że mylisz sprawy kibicowskie od czysto piłkarskich
To chyba normalne że chcę żeby Wisła była jak najwyżej a potem nasze zgody.
|
masz racje... wydaje Ci się
nigdy nie odniesiemy sukcesu, jeśli ludzie nie nauczą się że w jedności siła! to takie typowo polskie zachowanie, zazdrość i wykłócanie się kto jest lepszy, to samo dzieje sie na emigracji, Polak Polaka sprzeda bo nie chce konkurencji...
popatrzcie na takie głupie Dnipro, z kraju w ktorym trwa wojna, niedlugo przyjada do warszawki na final LE, czy to nie smutne?
https://youtu.be/znUZj0klI8E