Gwiaździsty napisał(a):

|
Nie tylko napiszą, przed chwilą w TV Republika odtworzono taśmy z nagraniem, to co było cytowane tym razem poszło fonią. Wojtunik szef CBA i wicepremira Bińkowska. Ogladaj inne niz reżimowe media, to będziesz więcej wiedział i nie pisał bzdur.
|
A Ty czytaj ze zrozumieniem wpisy na forum