siemstein napisał(a):

|
A wy wszystko co napiszą łykacie jak pelikan. To też jest manipulacja opinią publiczną.
|
Jak mam podane nagranie, które mogę osobiście odsłuchać to w to wierze. Dziś ten temat całkowicie przemilczany w mediach, a jeśli by na tym nagraniu był ktoś z PiS-u to Komorowski już by wzywał do rezygnacji Dudy
http://gmyz.dorzeczy.pl/id,6303/Nagr...nkowskiej.html