rast napisał(a):

Debata w wsi24 zagrożona. Czyżby Duda Andrzej chciał strzelić sobie w kolano i skapitulować w ostatnim tygodniu kampanii
|
zadaj sobie pytanie ? co Duda może ugrać w wsi24 na wrogim terenie , to tylko jego dobra wola że tam pójdzie, nie ma żadnego obowiązku, bulu odrzucił debatę w tv trwam , w republice , i co ? strzelił sobie w kolano ? jak pokryje sie termin debaty z kukizowcami to wybierze taka debatę która przyniesie mu głosy , poza tym bulu odrzucił debatę z kukizowcami ,i nie widzę płaczu i opowieści o strzale w kolano