Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 18.05.2015, 16:45
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Uważasz że akurat to jest pierdoła? Używanie służb do wywoływania skandali dyplomatycznych i manipulowania opinią publiczną?
A wy wszystko co napiszą łykacie jak pelikan. To też jest manipulacja opinią publiczną.
Odpowiedz cytując