|
Z tym chodzeniem na mecze Wisły teraz, to jest jak z chodzeniem do kościoła, każdy niby wierzący ale niepraktykujący, i przy okazji meczu to samo, każdy niby wielki fanatyk ale na stadion mu nie po drodze.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|