|
To co robi ta banda s....ysynów z PO woła o pomstę do nieba. Z racji wieku nie śledzę zbyt wiele lat życia politycznego w Polsce ale takich rzeczy to chyba jeszcze nigdy nie było. Ratuje ich tylko to, że zawsze znajdzie się banda takich samych s....ysynów jak oni, którzy czerpią korzyści z tego systemu wraz z nimi więc na nich głosują, do tego banda pożytecznych idiotów, kretynów, która nic nie rozumie, nic nie widzi i nic do niej nie dociera. I przez to mają te 30%.
I to jest dowód na to, że demokracja to wielkie gówno. W normalnym ustroju po 2-3 latach takich afer wyszłoby 100 tys ludzi na ulicę i by rozjebało ten syf. A tak to każdy utknął w takim błędnym kole typu "no ale demokracja jest więc trzeba zrobić przewrót przy urnach bo inaczej to nieładnie, w ogóle nie wolno silowo rozwiązywac problemów bo mamy świetny ustrój, w którym można każdego merytorycznie pokonać, jednak jesteśmy mniejszością więc pewnie nasze działania są nazbyt radykalne i nie ma c się wychylać".
Co za propaganda, ja jebie. I jeszcze jakiś ćwok będzie się spierał, że policja działa dobrze (kopanie po twarzy typa w 2011 bądź 2012 roku - nie pamiętam już), że policja nie prowokuje (tysiące tajniaków na Marszu i zawsze jakimś dziwnym trafem jedna ogniskowa sytuacja, od której się wszystko zaczyna i gdzie akurat przypadkiem w pobliżu czają się psy aby interweniować), że na MN to kibole i chuligani i że oni robią syf - a jak się okazuje to syf robi Sienkiewicz. Myślicie, że płonący samochód TVNu to też przypadek?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 18.05.2015 o godz. 15:02.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|