siemstein napisał(a):

Obie strony barykady bombardują się pierdołami. Wcale bym się nie zdziwił, jakby się 3/4 z tych rzeczy zarzucanych i przez PiS, i przez PO okazało kłamstwami. Dlatego śmiać mi się chce, jak widzę wkur.wionych ludzi piszących tutaj, prawdopodobnie z pianą na ustach
|
Uważasz że akurat to jest pierdoła? Używanie służb do wywoływania skandali dyplomatycznych i manipulowania opinią publiczną?