Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.05.2015, 14:39
Emocje się udzielają i na mistrza idziemy. a tak całkiem serio to paradoksalnie układ meczów mamy nienajgorszy, bo na legie i `lecha pojedziemy jak im sie dupa bedzie palic a wtedy to graja nerwy w dużej mierze, a my raczej już na luzie. Podstawa to wygrać ze Szczecinem i nie przegrać z Jagą. A podstawa podstaw to pójść na mecz w takiej liczbie żeby nie było wstydu, bo nie wiem co by wszyscy chcieli żeby piłkarze grali innego. Przemyślcie kiedy ostatnio było o co grać tak jak jest teraz!
Odpowiedz cytując