Dla mnie obecny prezydent to gamon a nie prezydent. No ale coz, umiejetnie nawciskali Polakom kto jest jedynie sluszna partia w gdyz wiekszosc teraz chce byc mloda wyksztalcona i z wielkiego miasta, MWizWM
Skoro jestesmy na kibicowskim forum, to z tego punktu widzenia napisze, ze partia milosciwie panujacego zwalcza kibicow tak udanie, iz wypelniony stadion pilkarski obecnie to wielkie wydarzenie a ogladamy w wiekszosci pustawe trybuny...
Zatem ode mnie czerwona kartka Mr Task & Co!