Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 18.05.2015, 13:02
ja pierdziu, czy Was już wszystkich przygrzało to słońce czy jak?
wchodze tutaj poczytać o MECZU PRZYJAŹNI, a tu same spiny, kto ma lepszych piłkarzy, kto powinien wygrać i kto kogo wyżej pokonał... spadacie do poziomo sąsiadki...

ktokolwiek by zagrał w LE, czy Wisła, czy Śląsk, czy Lechia, to ja jako kibic WISŁY będę z tego powodu dumny!
w grupie mistrzowskiej z ośmiu zespołów, trzy to ŚWL! zamiast sie wspierać i wspólnie rozpierdzielać pozostałych to Wy drzecie koty między sobą... co z Wami?


Odpowiedz cytując