Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1399
Stary 18.05.2015, 12:55
Pablo wyluzuj , jak już pisałem wiele razy wcześniej , jak nie pomoże kartka wyborcza to ludzie w końcu wyjda na ulicę , pseudoeksperci a za nimi część obserwatorów powtarza bzdety o jakimś "etacie" Dudy a ludzie to w d..ie maja , ich obchodzi co będzie z ich dziećmi , rodzinami , pracą a ne z durnymi karteczkami bula napisanymi przez spasionego kamińskiego

p.s pisałem o tym na politycznym , dobrze że przypominasz bo reżimówka jak zwykle udaje że nic się nie stało

i po co zajmować się bzdetem ? pisałem już kilka razy ale co poniektórzy z uporem maniaka drążą temat

http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...os,nId,1735398
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 18.05.2015 o godz. 13:14.
Odpowiedz cytując