kerim1906 napisał(a):

Dobre to jest to....
http://prostozmostu.net/kraj/zapis-r...i-pod-ambasada
Jeśli to prawda, to ciekawy jestem jak się ma to do "zgody i bezpieczeństwa" S....ysyny podpalają budkę wartowniczą ambasady Rosyjskiej, w imie wojenek politycznych. ....A. TO WSZYSTK NIE MIEŚCI MI SIĘ W GŁOWIE.
Dlaczego ludzie nie wyszli z widłami na tych s....ysynów.!!!
I te .......one łby będą straszyć ....an PiS`em, że chce wywołać wojnę z Rosją? JA .......E!!!!