|
Panowie i tak będzie decydująca debata w Czwartek, wtedy zobaczymy czy B.Szydło da radę przygotować AD. Paradoskalnie gdy zaczną skakać notowania Prezydenta w sondażach może uda się zmobilizować elektorat jego wyborców, którzy nie głosowali na niego w pierwszej turze.
|