syryls napisał(a):

|
Tylko szkoda że zagramy na własnym stadionie tylko 2 a nie 3 razy
|
Z punktu widzenia sportowego to nie ma znaczenia, na naszym stadionie w tym sezonie 'naszym' często wiąże nogi. Na gospodarzu wisi dużo większa presja, tym bardziej przy tak wyrównanej stawce.
U siebie przegrywaliśmy z Legią, Jagą i Lechem. Remisowaliśmy (lub wygrywaliśmy) na wyjeździe. Przypadek?
Oczywiście finansowo i kibicowsko, bez porównania możemy żałować tego 4 miejsca po rundzie zasadniczej..