Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 18.05.2015, 08:57
syryls napisał(a):Wyświetl post
Tylko szkoda że zagramy na własnym stadionie tylko 2 a nie 3 razy
Z punktu widzenia sportowego to nie ma znaczenia, na naszym stadionie w tym sezonie 'naszym' często wiąże nogi. Na gospodarzu wisi dużo większa presja, tym bardziej przy tak wyrównanej stawce.

U siebie przegrywaliśmy z Legią, Jagą i Lechem. Remisowaliśmy (lub wygrywaliśmy) na wyjeździe. Przypadek?

Oczywiście finansowo i kibicowsko, bez porównania możemy żałować tego 4 miejsca po rundzie zasadniczej..
Odpowiedz cytując