Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 18.05.2015, 08:34
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa sprawa, jeszcze czegoś takiego w Ekstraklasie nigdy nie widziałem. Zajebista te reforma
Mam to samo. W każdej kolejce mamy hitowe spotkania. Które niby mogą o wszystkim rozstrzygnąć, a nie rozstrzygają o... niczym. W dodatku tempo gry co 3 dni będzie maratonem dla każdej z drużyn, a my.. ewidentnie łapiemy 2 oddech!

drużyny od miejsc 1-7 mieszczą się w 5-ciu punktach, na 5 kolejek przed końcem. Coś niesamowitego.

Teraz "tylko" wygrać z Pogonią. W pozostałych spotkaniach w tej kolejce, każdy remis jest wynikiem "pod Wisłę". Osobiście uważam, że w "4" będzie Wisła, Legia, Lech, Lechia. W tej kolejności . Wszystko jednak w naszych nogach, bo możemy skończyć ligę na 1 miejscu, a możemy i na 7. W praktyce, jeśli uda nam się wygrać z Pogonią i Jagiellonią, to nie uwierzę w spadek poniżej 4 miejsca.
Odpowiedz cytując