IncognitoTSW napisał(a):

a jak tam Singlar i Kew?
Wiadomo co się dzieje z Beto?
|
Singlar nawala 5 sezon w Koszycach, jest tam nawet kapitanem, w tym sezonie 25 meczów
Beto gra w jakimś
Novorizontino obecnie
Paljic gra w Perth Glory- 12 meczów w tym sezonie
Serge Branco podobno gra w jakimś
Al-Muharraq
Lamey jest bez klubu od prawie roku jeśli nie zakończył kariery
Biton przeszedł w styczniu do
Hapoelu Tel Aviv