Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10379
Stary 18.05.2015, 08:15
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
a jak tam Singlar i Kew?
Wiadomo co się dzieje z Beto?
Singlar nawala 5 sezon w Koszycach, jest tam nawet kapitanem, w tym sezonie 25 meczów

Beto gra w jakimś Novorizontino obecnie

Paljic gra w Perth Glory- 12 meczów w tym sezonie

Serge Branco podobno gra w jakimś Al-Muharraq

Lamey jest bez klubu od prawie roku jeśli nie zakończył kariery

Biton przeszedł w styczniu do Hapoelu Tel Aviv
Odpowiedz cytując