Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domofon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
11693
17.05.2015, 22:26
postawie bilet na mecz Wisły z Pogonią, żeby nikt potem nie pirdo.ił że nie miał kasy albo za drogie bilety. pisać śmiało.
domofon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do domofon
Znajdź inne posty napisane przez domofon