Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1365
Stary 17.05.2015, 21:46
Debata na remis. Komorowski agresywny i ożywiony jak nigdy. Duda nieco ospały i onieśmielony na początku (a pierwsze wrażenie ciężko później zatrzeć) nieco w trakcie debaty odzyskiwał rezon.
Merytorycznie Duda wydawał się lepiej przygotowany, ale z jego strony można było więcej oczekiwać -> ot, choćby w temacie związków Bredzisława z WSI.

W kontekście ostatnich informacji o policyjnej prowokacji pod ruską ambasadą, interesujące także wydarzenie po debacie z niejakim Andrzejkiem Hadaczem w roli głównej
https://www.youtube.com/watch?v=UDg5kweQJz8
Po zadymie (przypominam sprowokowanej wywiadem Komorowskiego w Wybiórczej) ten rzekomy "obrońca Krzyża" wystąpił w roli głównej w jednym ze spotów przedwyborczych PO (bodaj w 2011) jako rzekomy stronnik PiSu, następnie ujawnił się na warszawskiej gejparadzie jako przyjaciel Palikmiota, a obecnie twardo obstaje za Bredzisławem jak widać posuwając się do rękoczynów.
Zasadnym więc wydaje się pytanie czy sytuacja z Krakowskiego Przedmieścia z 2010 roku również nie była wyreżyserowana?
Odpowiedz cytując