Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#929
Stary 17.05.2015, 20:02
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie pechowo tracone bramki w Warszawie, Białymstoku i ostatnio w Gdańsku bylibyśmy liderem Ekstraklasy... W tym momencie do lidera 4 punkty a do końca 5 meczy...Jeśli zagramy teraz na swoim dobrym poziomie wszystko może się zdarzyć... Wiem,że czekają nas cholernie ciężkie wyjazdy ale to tylko Polska liga. Czemu nie powalczyć?

No szkoda szkoda, ale z drugiej strony inni też na pewno mają takie "szkody". Nie ma co wracać do tego co było, są tak małe różnice punktowe, że wszystko może się zdarzyć.
Dla mnie najbardziej szkoda że nie ma Sarkiego, 2 murzynki w formie mogły by być tym kluczowym czynnikiem.
Odpowiedz cytując