mitmichael napisał(a):

No chyba nie spodziewałes sie, ze w srodku tygodnia o 20:30 bedziesz miał wiecej kibicow na stadionie. Pretensje mozecie miec do tych co mieszkaja w Krakowie a nie maja w tym czasie niczego innego do roboty ale juz na pewno nie do tych co w Krakowie nie mieszkaja
Tylko, ze z Legia mecz jest w Warszawie
|
Kolego wszystko ok...
Tyle ze wg. mnie na chwile obecna sprzedanych jest ze 4 tys biletow...
Wiele rozumiem ale bez przesady, zresztą zobaczymy jak się będzie miała ta środa do kibicow na innych stadionach...