Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11689
Stary 17.05.2015, 20:00
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No chyba nie spodziewałes sie, ze w srodku tygodnia o 20:30 bedziesz miał wiecej kibicow na stadionie. Pretensje mozecie miec do tych co mieszkaja w Krakowie a nie maja w tym czasie niczego innego do roboty ale juz na pewno nie do tych co w Krakowie nie mieszkaja

Tylko, ze z Legia mecz jest w Warszawie
Kolego wszystko ok...
Tyle ze wg. mnie na chwile obecna sprzedanych jest ze 4 tys biletow...
Wiele rozumiem ale bez przesady, zresztą zobaczymy jak się będzie miała ta środa do kibicow na innych stadionach...
Odpowiedz cytując