Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11686
Stary 17.05.2015, 18:01
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Niestety wygląda to tragicznie i nie widać zadnych oznak żeby cokolwiek w tej kwestii moglo się zmienić...
Mamy realne szanse na walke o 3 miejsce a i to ludu nie jest w stanie przyciagnac...
Cos się skonczylo...
No chyba nie spodziewałes sie, ze w srodku tygodnia o 20:30 bedziesz miał wiecej kibicow na stadionie. Pretensje mozecie miec do tych co mieszkaja w Krakowie a nie maja w tym czasie niczego innego do roboty ale juz na pewno nie do tych co w Krakowie nie mieszkaja
siemstein napisał(a):Wyświetl post
A jak wiadomo, Legia dla naszych kibiców to woda na młyn
Tylko, ze z Legia mecz jest w Warszawie
Odpowiedz cytując