ABGwislakABG napisał(a):

|
Mnie bardziej niż debata ciekawi okres ewentualnej prezydentury Dudy do jesiennych wyborów.
|
To znaczy co konkretnie Cię ciekawi?
Jak dla mnie to ten czas to po prostu będzie kampania parlamentarna, pewnie Duda odejdzie lekko w cień, a wyjdzie z ukrycia Kaczyński.

Tak czy inaczej, w ogóle się tym nie przejmuję, debat nawet nie zamierzam oglądać, bo i tak wiem, że głosuję na Dudę.