Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1345
Stary 17.05.2015, 17:57
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Mnie bardziej niż debata ciekawi okres ewentualnej prezydentury Dudy do jesiennych wyborów.
To znaczy co konkretnie Cię ciekawi?
Jak dla mnie to ten czas to po prostu będzie kampania parlamentarna, pewnie Duda odejdzie lekko w cień, a wyjdzie z ukrycia Kaczyński. Tak czy inaczej, w ogóle się tym nie przejmuję, debat nawet nie zamierzam oglądać, bo i tak wiem, że głosuję na Dudę.
Odpowiedz cytując