63.5 Kg napisał(a):

Niestety wygląda to tragicznie i nie widać zadnych oznak żeby cokolwiek w tej kwestii moglo się zmienić...
Mamy realne szanse na walke o 3 miejsce a i to ludu nie jest w stanie przyciagnac...
Cos się skonczylo...
|
Wg mnie po tej kolejce sprzedaż wzrośnie, bo realnie patrząc w następnej kolejce (o ile utrzyma się wynik Śląska z Legią 1:0) będziemy mogli wyprzedzić Legię

A jak wiadomo, Legia dla naszych kibiców to woda na młyn