Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11685
Stary 17.05.2015, 17:23
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Niestety wygląda to tragicznie i nie widać zadnych oznak żeby cokolwiek w tej kwestii moglo się zmienić...
Mamy realne szanse na walke o 3 miejsce a i to ludu nie jest w stanie przyciagnac...
Cos się skonczylo...
Wg mnie po tej kolejce sprzedaż wzrośnie, bo realnie patrząc w następnej kolejce (o ile utrzyma się wynik Śląska z Legią 1:0) będziemy mogli wyprzedzić Legię A jak wiadomo, Legia dla naszych kibiców to woda na młyn
Odpowiedz cytując