Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28479
Stary 17.05.2015, 16:42
witajcie bracia mam takie pytanie: korzystał ktos kiedys ( lub osoby z waszego otoczenia ) z tej agencji posrednictwa pracy w holandii? _ jobxion vakmensen b.v.?

A jesli nie to moze macie jakies sprawdzone agencje z którymi mozna bezpiecznie szukac pracy?
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując