Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 17.05.2015, 12:31
Na pewno macie o wiele trudniej - gdy budowała się wielka Wisła praktycznie nie mieliśmy konkurenta. Co ważne - mogliśmy skład opierać na świetnych Polakach, bo byliśmy w stanie ściągnąć każdego wyróżniającego się piłkarza z każdego klubu w Polsce. Teraz klubów o podobnych możliwościach finansowych w naszej lidze jest więcej, dobrych zawodników polskich mniej... A żeby sprowadzić kogoś z porządnymi umiejętnościami zza granicy trzeba sporo kasy i szczęścia.
Odpowiedz cytując