Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 17.05.2015, 12:27
Taka era, nie dziwię się że rzucasz takie porównania bo sam pamiętam czasy Saragossy czy Shalke/Parmy/Lazio.. nie mówiąc o jebaniu leglych w każdym meczu.. sam chciałbym widzieć tak grającą Lechię czy ponownie Wisłę ale będąc szczerym to chyba na chwilę obecną pozostaje w sferze marzeń. Dla nas w Gdańsku do niedawna (jak jeszcze kopaliśmy w niższych ligach) gwiazdą mogliśmy nazwać Kalkowskiego czy Wojciechowskiego... w naszym wypadku apetyt rośnie w miarę jedzenia tak jak i poziom zawodników który stopniowo się przez ostatnie lata zwiększał aż do obecnego poziomu. Wisła natomiast w ostatnich latach musiała się pogodzić z tym jak poziom zawodników stopniowo był coraz gorszy.

Zostało 5 meczy, mam nadzieję że wszystko się skończy dobrze a taka Jaga zostanie wyrzucona poza czołową "4"
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 17.05.2015 o godz. 12:31.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując