Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 17.05.2015, 12:18
A według mnie obronę macie jedną z najlepszych w lidze. Wojtkowiak i Wawrzyniak na bokach to duża jakość. Gerson to samo. Wystarczy popatrzeć na mecze w Gdańsku. W tym roku, poza meczem z nami bramki nie straciliście. A co do Colaka i Friesenbichlera, obaj grają nierówno. Colak solidniejszy, taki by się w Wiśle przydał
Odpowiedz cytując