A według mnie obronę macie jedną z najlepszych w lidze. Wojtkowiak i Wawrzyniak na bokach to duża jakość. Gerson to samo. Wystarczy popatrzeć na mecze w Gdańsku. W tym roku, poza meczem z nami bramki nie straciliście. A co do Colaka i Friesenbichlera, obaj grają nierówno. Colak solidniejszy, taki by się w Wiśle przydał
