Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 17.05.2015, 12:14
Co do bramkarza zgoda, obronę uważam że mamy już jednak solidną Wawrzyniak, Wojtkowiak, Gerson czy Janicki.. w pomocy dużo dobrego potrafią zdziałać Vranjes, Makuszewski czy Nazario jednak według mnie naszą najmocniejszą formacją jest atak gdzie mamy Colaka z Kevinem którzy naprawdę z niczego potrafią załadować bramki.. Brzęczek w cafe futbol zapowiedział że zostają obaj na następny sezon co mnie niezmiernie cieszy.

a są przecież tacy zawodnicy jeszcze jak

Lekovic, Lukasik czy Borysiuk.. wierzę że Brzęczek to poukłada, na kredyt zaufania z pewnością zasłużył. Podstawa to playmejker ;d
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 17.05.2015 o godz. 12:19.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując