|
Wybacz, ale ja naprawdę nie widzę, by krystalizowała się Wam mocna ekipa. Bramkarza nie macie, w obronie poza Gersonem jest średnio. Pomoc również bardzo przeciętna, o ataku nie wspomnę... Owszem, to na obecną ligę skład, który powinien starczyć, by zakwalifikować się do pucharów, ale tylko tyle. Co nie znaczy, że w kolejnych okienkach nie wzmocnicie się na tyle, by zacząć rywalizować o mistrzostwo Polski. Czego Wam życzę.
|