|
Drużyna powoli zaczyna się krystalizować, biorąc pod uwagę w jakim czasie i z jakiego gówna musiał lepić Brzęczek trzeba powiedzieć że sukcesem jest już wejście do 8 przez Lechię (niewielu wierzyło w to po kompromitacjach z machado oraz ulatowskim. Myślę że szkielet zespołu powoli się dociera i przy jeszcze ewentualnych wzmocnieniach będzie jeszcze lepiej. W Lechii brakuje prawdziwego playmejkera.. na wzór można podać przykład właśnie Stilica czy Meliksona którzy mogą dreptać, opierdalać się a w meczu jednym magicznym zagraniem odwracają losy meczu. Tego moim zdaniem nie daje nam Mila który jest według mnie przeceniany oraz za słaby na nasze potrzeby.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|