|
W wypadku Głowy trzeba sobie powiedzieć że mimo wieku ciągle w ścisłym topie defensorów te nędznej ligi, jeśli miałbym coś powiedzieć o Gersonie to to że z perspektywy rozegranych meczy udowadnia że może być czołówce obrońców ekstraklasy oraz w podstawowym składzie Lechii na lata. Pragnę żeby kiedyś Lechia miała takiego zawodnika jak Głowa oddanego klubowi który stałby się jego ikoną.. niby mamy Bąka ale to nie o takiej ikonie myślę. Co do końca sezonu to mistrzostwo czy drugie miejsce raczej jest dla was czy nas nieosiągalne.. powinniśmy się skupić na lokatach 3,4 i w przyszłym sezonie oglądać w pucharach WISŁĘ oraz po latach LECHIĘ. A nie ciągle jakieś kompromitacje ruchów, czy amic/legły..
Gorąco wierzę że Wisła wróci na szczyt po odpaleniu Bednarza (marketingowo jak i finansowo)
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|