|
wanciak86, prze zajebista Lechia nie daje sobie rady z ledwo wiążącą koniec z końcem Wisłą. Mimo trzech lata grania chu.jni wciąż utrzymujemy się w ligowym topie. To się nazywa dziedzictwo, na które wasz Gerson i inni, o których za parę lat nikt pamiętać nie będzie muszą sobie zapracować
|