wanciak86 napisał(a):

Wymień proszę ten nakupiony szrot? Jedynym finansowym transferem był Mila. Reszta wypożyczona z opcjami pierwokupu, z czego w wypadku Borysiuka Lechia już skorzystała. Ci co się nie sprawdzili, czyli Rudilson Malbasić i Miranda ( AŻ TRZECH ! ) - po tej rundzie odejdą.
|
Aleksić, Dźwigała, Leković, Diego Hoffmann, Buksa, Stolarski, Jagiełło, jakiś japończyk był tez chyba (Tsubasa?), kumpel Sadayeva z Czeczenii, Bougaidis, Możdżeń, jakiś Litwin był chyba jeszcze. Uważasz, że oni wszyscy wypalili ? A to są jakieś naprawdę ciężkie miliony (kwota transferowa + kontrakt).
Jako, że Wisła się bardziej zwija niż rozwija, to kibicuje wam żebyście namieszali w tym tandemie: Amica-Legia w przyszłym sezonie, ale tu nie pomoże prężenie muskułów, jak się ma dość marną rzeźbę, tylko trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Jeszcze nikt nie zbudował drużyny na hurra wrzucając tam tabun nowych grajków. Tu trzeba czasu i spokoju, a wy za szybko chcecie osiągnąć sukces.
Jedyną rzeczą, opróćz kasy, jakiej można wam zazdrościć jest mega marketing robiony niewielkim kosztem w sumie. Naprawdę widać, że się u was walczy o frekwencje na meczach, a nie spuszcza głowę i "tak musi być" jak u nas.