Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 17.05.2015, 10:20
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
...
Idze idze bajoku

A ten Twój "LOL" w stosunku do porównania Głowa/Gerson to już naprawdę żenada do kwadratu.

wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że wymieniłeś jednego tylko aktualnie grającego w Wiśle
Dudka nie miał prawa dokończyć tego meczu.
Bo ja nie patrzę przez pryzmat dzisiejszej, słabej Wisły - porównuję aspirującą do wielkiej piłki Lechię z Wisłą za najlepszych czasów. Chyba dążycie do takich porównań? Przypomnij sobie jacy zawodnicy grali w tamtej Wiśle a zobaczysz, jak wiele jeszcze przed Wami starań, by uznać Was za mocarzy tej ligi. Jak na razie przypominacie Polonię Wojciechowskiego (i to ze słabszymi piłkarzami)...

Dudka zagrał świetny mecz, tak ma grać defensywny pomocnik. Chyba, że gracie w lidze kobiet.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 17.05.2015 o godz. 10:24.
Odpowiedz cytując