wanciak86 napisał(a):

Idze idze bajoku
A ten Twój "LOL" w stosunku do porównania Głowa/Gerson to już naprawdę żenada do kwadratu.
Bo ja nie patrzę przez pryzmat dzisiejszej, słabej Wisły - porównuję aspirującą do wielkiej piłki Lechię z Wisłą za najlepszych czasów. Chyba dążycie do takich porównań? Przypomnij sobie jacy zawodnicy grali w tamtej Wiśle a zobaczysz, jak wiele jeszcze przed Wami starań, by uznać Was za mocarzy tej ligi. Jak na razie przypominacie Polonię Wojciechowskiego (i to ze słabszymi piłkarzami)...
Dudka zagrał świetny mecz, tak ma grać defensywny pomocnik. Chyba, że gracie w lidze kobiet.