|
Ja tam uważam Lechię za 3 siłę pod względem kadrowym w naszej lidze po Krawaciarzach i Amice. Gerson? Świetny stoper, nie gorszy od wiekowego Głowy czy Guzmica. Borysiuk? Lepszy od Dudki który na 20 meczy w 5 zagra dobrze, 5 to kompletna klapa (Bełchatów itd), reszta na alibi. Ariel trzyma cały czas poziom.
To ze Lechia na początku sezonu grała "chujnie" to były ich problemy ze zgraniem i trenerem. Teraz Lechia owszem, notuje wpadki, ale sporadycznie. Dla mnie brakuje tam z 2 piłkarzy klasy Nazario (technicznych) do wygrywania pojedynków 1 na 1. Jak tą lukę uzupełnią... to mogą powalczyć w przyszłym sezonie nie tylko o puchary ale i o MP.
Wisła niestety zmierza w stronę "Los Geriaticos" i albo odmłodzimy zespół albo znowu będziemy oparci na resztkach z dni chwały i cały czas żyli przeszłością.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|