Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.05.2015, 07:01
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
To co zrobił Jean to jest niesamowite. A miałem go za kiepskiego grajka. Ale powiedzcie mi, który zawodnik w Ekstraklasie zdobyłby równie cudownego gola? To jest zupełnie inny poziom.
Tak szczerze to taką bramkę można strzelić tylko w ekstraklasie. W poważnej lidzie gość po tym jak nie wykończył tej akcji huknięciem z pierwszej piłki pod poprzeczkę to już dawno miałbym piłkę zabraną.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując